Lovely Flat-4 Pers-Sacre Coeur-Montmartre

  • 36 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy Lovely Flat-4 Pers-Sacre Coeur-Montmartre Paryż oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Kościół Saint Pierre de Montmartre, położonych w odległości 450 metrów. Apartament o powierzchni 36 m² oferuje dziedziniec, miejsce na piknik i część mieszkalną, a także Wi-Fi na potrzeby biznesowe lub rekreacyjne.

Obiekt oferuje 1 łazienkę. Do dyspozycji Gości są także oddzielna toaleta i prysznic.

Ten apartament posiada również aneks kuchenny. Stół jadalny zapewniają doskonałe doznania kulinarne. Wyśmienitych dań i specjałów kuchni francuskiej goście mogą skosztować w Sacrée fleur, prawie 5 min pieszo od Lovely Flat-4 Pers-Sacre Coeur-Montmartre.

Avenue des Champs-Élysées znajduje się 3 km od apartamentu, a Wieża Eiffla 10 min jazdy samochodem od niego. Lovely Flat-4 Pers-Sacre Coeur-Montmartre szczyci się pierwszorzędną lokalizacją w dzielnicy Montmartre w Paryżu. Popularne atrakcje w pobliżu obiektu to Bazylika Najświętszego Serca w Paryżu w nie więcej niż 300 metrach. Stacja metra Marcadet jest również w zasięgu ręki od tego apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Lovely Flat-4 Pers-Sacre Coeur-Montmartre Paryż
Studio Paris 18
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Paris 18

4.0
Przyjemnie 3 opinie
232 m od nieruchomości
USD 174 USD 157
za noc
Very Cosy Flat Center Of Montmartre
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Very Cosy Flat Center Of Montmartre

7.2
Dobry 31 opinii
434 m od nieruchomości
USD 124 USD 112
za noc
Studio Moderne & Cosy Abbesses
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Moderne & Cosy Abbesses

8.6
Świetny 76 opinii
474 m od nieruchomości
USD 160 USD 144
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    21 km

    Stacje kolejowe

    Gare du Nord
    900 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji7511814837126
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Lovely Flat-4 Pers-Sacre Coeur-Montmartre można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością Lovely Flat-4 Pers-Sacre Coeur-Montmartre pozwala na zwierzęta.
    • Czy Lovely Flat-4 Pers-Sacre Coeur-Montmartre posiada kuchnię?
      W Lovely Flat-4 Pers-Sacre Coeur-Montmartre goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w czajnik elektryczny, przybory kuchenne i zmywarkę do naczyń.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    21 km

    Stacje kolejowe

    Gare du Nord
    900 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Lovely Flat-4 Pers-Sacre Coeur-Montmartre Paryż

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij